PRODEJ DVOU DOMŮ V OBCI BORY, okr. ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Ve výhradním zastoupením vlastníka vám nabízíme k prodeji 2 nemovitosti v obci Bory, okres Žďár nad Sázavou

Obě nemovitosti mají přidělené čísla popisná a jsou v katastru vedeny jako rodinný dům resp. rodinná rekreace. Zastavěné plochy domů jsou 120 m2 a 90 m2, celková výměra pozemků je 809 m2. Nemovitosti je umístěny v centrální části obce a jsou určené k celkové rekonstrukci.

V nemovitostech nebo na hranici pozemku se nachází všechny přípojky IS: voda (+ vlastní studna), elektřina, plyn a splašková kanalizace.

Možnost prodat nemovitosti po dohodě i jednotlivě.

Obec Bory se nachází v Kraji Vysočina, 19 km jižně od okresního města Žďár nad Sázavou, 9 km severně od města s rozšířenou působností Velké Meziříčí a 60 km západně od Brna. Dostupnost do obce je třemi linkami autobusu. V blízkosti nájezd na dálnici D1.

Obec Bory s téměř 800 obyvateli a katastrální výměrou 1646 ha patří mezi největší obce regionu. V obci funguje úplná základní a mateřská škola a také škola komunitní a rodinné centrum. Obyvatelům obce poskytují své služby pošta, prodejna smíšeného zboží a 2 pohostinství. V obci se nachází kulturní dům, knihovna, obecní muzeum, hasičská zbrojnice, turistická ubytovna, školní a obecní víceúčelové hřiště, travnaté fotbalové hřiště, workoutové a dětské hřiště a rybník ke koupání. Sportovcům a školákům slouží nová tělocvična, travnaté fotbalové hřiště, dětské hřiště a letos nové školní a obecní hřiště.

Na nemovitosti neváznou žádné zástavy, či práva třetích osob, koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám bezplatně zprostředkujeme. Průkaz energetické náročnosti nedodán, proto uvádíme třídu G.

Více informací ohledně nabízených nemovitostí u makléře.

CENA K JEDNÁNÍ!

Datum aktualizace: 08. 06. 2022

2 DOMY K REKONSTRUKCI V BORECH
2 DOMY K REKONSTRUKCI V BORECH
2 DOMY K REKONSTRUKCI V BORECH
2 DOMY K REKONSTRUKCI V BORECH
2 DOMY K REKONSTRUKCI V BORECH

Cena za nemovitost

info v RK

+ provize RK

Kontaktujte nás

Jiří Navrkal
+420 775 965 777
navrkal@athosreality.cz

Zákládní informace
Adresa Dolní Bory,
StavbaSmíšená
Typ domuPřízemní
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Počet pokojů2 pokoje
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaVenkovská
VlastnictvíOsobní
VybaveníNe
Energetická náročnostG - Mimořádně nehospodárná
Plocha pozemku809 m²
Plocha užitná210 m²