CHATA NA VLASTNÍM POZEMKU V NEMOJANECH

REZERVACE
S pověřením majitele výhradně nabízíme prodej rekreační chaty stojící na vlastním pozemku v obci Nemojany, okr. Vyškov.

Jedná se o cihlovou chatu s kamennou podezdívkou a dřevěnou přístavbou kuchyně. Chatu tvoří přízemí a podkroví, které nabízí dostatek útulného prostoru. V přízemí chaty se nachází vybavená kuchyň včetně sporáku. Na ni navazuje místnost sloužící jako obývací pokoj s příjemným posezením u kamen. Dále zde ještě najdeme koupelnu se sprchovým koutem a splachovacím WC. V patře se nachází ložnice s balkonem, který nabízí výhled na okolní krajinu. Pod chatou se nachází sklep přístupný samostatným vchodem z venku.

Okolo chaty se rozprostírá oplocený pozemek s pěknou zahradou, dřevěnou pergolou s posezením a bazénem.

Zastavěná plocha 16 m2, celková plocha pozemku 362 m2.

K dispozici jsou inženýrské sítě, jako je sezónní vodovod a elektřina, jímka a vjezd na pozemek. Teplá voda řešena elektrickým bojlerem.

Nemovitost se nabízí včetně zánovního vybaveni: gauč s úložným prostorem, stůl, 6 židlí, postel, noční stolky, komoda, skříň atp.

Obec Nemojany se nachází v příjemné rekreační oblasti obklopené krásnou přírodou. V okolí chaty se nachází Pístovický rybník, Nemojanský mlýn, koupaliště v zatopeném lomu v Lulči a lesy, kam je možné se vydat na procházky a na houby.

Tato lokalita je oblíbená pro svou klidnou atmosféru a možnosti pro aktivní odpočinek. Dostupnost z Brna je 25 km a z Vyškova 10 km.

Pokud hledáte klid a relaxaci, tuto chatu Vám doporučujeme.

Datum aktualizace: 22. 06. 2023

CHATA U VYŠKOVA
CHATA U VYŠKOVA
CHATA U VYŠKOVA
CHATA U VYŠKOVA
CHATA U VYŠKOVA
CHATA U VYŠKOVA
CHATA U VYŠKOVA
CHATA U VYŠKOVA
CHATA U VYŠKOVA
CHATA U VYŠKOVA

Cena za nemovitost

info v RK

+ provize RK

Kontaktujte nás

Jiří Navrkal
+420 775 965 777
navrkal@athosreality.cz

Zákládní informace
Adresa Nemojany,