Chcete prodat nebo koupit dům, byt nebo třeba pozemek za nejlepší možnou cenu? Pak jste u nás na správné adrese. Jsme soukromá realitní kancelář se sídlem v srdci brněnské městské části Žabovřesky a poskytujme komplexní služby na trhu s nemovitostmi. Působíme zejména v Brně a jeho okolí.

Nasloucháme vašim představám

Dobře víme, že koupě nebo prodej nemovitosti je velmi důležitým krokem. Jsme tu od toho, abychom vás celým procesem provedli a udělali vše pro vaši maximální spokojenost. Individuální přístup je samozřejmostí, stejně tak jako bohaté zkušenosti na poli nemovitostí.

Vše potřebné zařídíme za vás

Nákup, prodej nebo pronájem nemovitostí je spojený s celou řadou povinností. Co takhle nechat je na nás? Rádi za vás zařídíme vše potřebné, specializujeme se totiž také finanční, právní a v neposlední řadě obchodní služby. Váš čas šetříme také tím, že nabízíme pouze takové nemovitosti, které dokonale známe. Jsme tak schopni poskytnout vám všechny potřebné informace včetně obrazové nebo výkresové dokumentace.

Nabízíme odbornou konzultaci zdarma

Máte nějaké otázky spojené s realitami? Rádi vám je zodpovíme. Poskytujeme odbornou konzultaci zdarma. Stačí se na nás obrátit.

Dokážeme vám, že to s nemovitostmi umíme.

Těšíme se na spolupráci s vámi

Jiří Navrkal
jednatel za ATHOS reality, s.r.o.